Sahilde Ucuza Klima Serinliği İçin Springday Sulu Klima

Sahilde Ucuza Klima Serinliği İçin Springday Sulu Klima

Sahil gibi yaz sıcağının tam anlamıyla hissedildiği yerlerde sıcak havanın bunaltıcı hissinden kurtulmak artık mümkün. Özellikle sahil kentlerinde sıcak havanın da etkisiyle denize girmek güzel bir fikir olsa da çok yüksek hava sıcaklıkları plajda konforumuzu olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bunun çözümü ise taşınabilir sulu klima ile sağlanabiliyor. Çünkü evaporatif klimalar hem nitelikli bir biçimde doğal serinlik sağlıyor hem de mobilite avantajıyla her an her yerde kullanılabiliyor.

Açık havada klima ile serinlemenin artık mümkün olduğu şu günlerde aynı zamanda bunun en ekonomik şartlarda sağlandığının da altını çizmek gerek. Özellikle enerji tüketimi konusunda inanılmaz avantaj sağlayan bir verimlilik söz konusu. Springday sulu klima modellerinde bu verimliliği en net şekilde gözlemleyebiliyoruz. Tüketim açısından bakıldığında saatlik ortalama 50 kuruş gibi inanılmaz fiyatlarla yaz sıcağından kurtulmak mümkün oluyor.

Günümüzde evaporatif klimaların bu kadar başarılı bir serinlik hissi yaratması ve inanılmaz düşük faturalarla yüzleri güldürmesi hemen her noktada kullanılmasını mümkün kılıyor. Plajlar, havuz kenarları, beachler, restoran ve cafe işletmeleri, bahçeler ve hatta bireysel kullanımda dahi son derece popüler bir etki yaratılmış durumda. Tabii ki kapasiteye bağlı olarak model tercihini yaptıktan sonra mobil sulu hava soğutucu alırken enerji tüketimine odaklanmak zorundayız.

Kabel sulu klima modelleri için de satış sonrası hizmet, yedek parça bulunabilirliği ve enerji tüketimi ilk göz atılması gereken kriter olmalıdır. Zira klima kullanımı özellikle açık havada daha da önemsenen bazı kriterlere odaklanmamız gerektiğini gösteriyor. Kaç kişinin olacağından hangi bölgede kullanılacağına, ne kadar büyük bir alanda kullanılacağından hareket ettirme potansiyeline kadar tüm kriterler göz önünde olmalıdır. Mobil sulu klima bu açıdan en nitelikli kullanımı mümkün hale getirecektir. 

Springday Sulu Klimanın Avantajları

Springday sulu klima kullanmak için pek çok farklı sebebiniz olabilir. Öncelikli olarak evaporatif klimalar açık havada dahi doğal bir serinlik hissini en uygun fiyatlarla sağlayabilmektedir. Buna sebep olan etken sıcak havanın içerisindeki sıcaklığın suyun buharlaşmasıyla beraber ortadan kaybolması prensibine dayanmaktadır. Sıcaklığı düşürebilecek en net etkilerden birisi sudur.

Özellikle sahil gibi alanlarda Springday tercih edilmesi ise bazı temel avantajlarla ilişkilendirilebilir. Uzun yıllardır gelişen teknolojisi, en yüksek enerji verimliliği, nitelikli ve doğal soğutma sağlaması ve açık alanlarda da aynı kaliteyi sürdürmesi bunlar arasında sayılabilir.

  • En düşük enerji tüketimi
  • Kurulum maliyeti açısından düşük bütçe gereksinimi
  • %100 yenilenmiş taze hava
  • %100 doğal serinlik
  • %100 konforlu yaz günleri
  • %100 çevre dostu olması
  • Yetkili teknik servis ağının geniş oluşu
  • Kurulum, montaj, onarım aşamalarının sorunsuz gerçekleştirilmesi
  • 10 yıl kabin garantisi

Taşınabilir Sulu Klima Alırken Marka Önemli Mi?

Beach kliması gibi açık alanda çok fazla insanın yer aldığı bölgelerde özellikle garanti önemli bir kriterdir. Olası sorunlara hızlıca çözüm bulabilmek, plaj kliması bakım ihtiyacını karşılayabilmek, arızaları gidererek mağduriyeti önlemek bir marka için önemlidir. Açık havada da kullanılabilmesi ve mobilite performansıyla her noktaya götürülebilmesi bir bahçe kliması olarak neden tercih edildiğini de gösteriyor.

Özellikle düşük enerji maliyeti sayesinde restoran kliması tercihlerinde de bir numara oluyor. Çünkü yalnızca kurulum maliyeti değil sonrasında da enerji tüketimine bağlı olarak fatura ödemelerinde aynı avantajı sürdürebilmek gerek. Cafe kliması olarak her işletmede de kullanılmasına bu sebep olmaktadır. Springday sulu klima tercih eden işletmeler en ekonomik açık hava serinliğini en konforlu ve doğal şekilde misafirlerine sunabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.