Havuz Kenarı için Ekonomik ve Taşınabilir Springday Sulu Klima Çeşitleri

Havuz Kenarı için Ekonomik ve Taşınabilir Springday Sulu Klima Çeşitleri

Havuz kenarında keyifli vakit geçirmek ve sıcaklığın ektisini hissetmemek kulağa hoş gelse de sıcak havadan bunalmak kaçınılmaz olabilir. Bu etkiyi en aza indirgemek ve aynı zamanda daha konforlu bir zaman geçirmek ise evaporatif klimalarla mümkündür. Çünkü taşınabilir olması, sulu klima sistemiyle en verimli ve doğal serinliği sağlaması sebebiyle Springday sulu klima modelleri bunu sağlayabiliyor.

Eğer sıcaklardan bunaldıysanız ve havuz kenarında vaktinizi daha keyifli geçirmek istiyorsanız doğal bir serinlik sizin için en iyi seçenek olabilir. Bunu sağlayabilecek etkenler arasında da açık havada kullanılabilen klimalar ilk sırayı alabiliyor. Mobil sulu hava soğutucu kategorisinde yer alan klima modelleri hem ciddi anlamda hareket ettirilebilir bir sisteme sahip hem de çok daha doğal bir serinlik hissi yarattığından dolayı popülerliğini koruyor.

Yüksek enerji verimliliği sayesinde de inanılmaz derecede düşük bir enerji tüketimine sahip. Böylelikle daha uygun fiyatlarla kaliteli bir serin hava etkisiyle karşılaşabiliyoruz. Mobil sulu klima tercih etmeden önce tabii ki nerede kullanacağınız, kaç kişiyi etkileyeceği, hangi bölgede kurulacağı gibi noktalar önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Bunlara odaklanarak yapacağınız seçim sonucunda en efektif tercihi yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Havuz başında klima keyfi yaşamak için sulu klimaları tercih etmenin bir diğer sebebi ise doğal serinlik hissi olabilir. Çünkü su pedleri vasıtasıyla suyun buharlaşmasından faydalanılarak havanın ısı değeri düşürülüyor. Böylece yumuşak bir serin hava esintisi hissetmiş oluyorsunuz. Plaj kliması olarak da karşımıza sık sık çıkmasının en büyük sebebi budur. 

Havuz Başında Doğal Serinlik Yaratan Klima Modelleri

Sulu klimaların daha da yaygınlaşması sebebiyle modeller arasında fazlaca seçeneğe rastlayabiliyoruz. Farklı markalar farklı kapasitelerde ürünler geliştirebiliyor. Bunlar aynı zamanda enerji tüketimine bağlı olarak da sınıflandırılabilir. Kabel sulu klima modelleri arasında da farklı kapasitelere rastlamak mümkün iken Springday sulu klima modelleri özellikle geniş servis ağı, kolay kurulum ve en yüksek enerji verimliliği ile ilk tercihler arasında oluyor.

Springday evaporatif klima modellerine baktığımızda taşınabilir olan ve dolayısıyla havuz kenarında da kullanılabilen üç farklı baz model görüyoruz.

  • Springday S40 Mobil Evaporatif Hava Soğutucu
  • Springday S50 Mobil Evaporatif Hava Soğutucu
  • Springday S80 Mobil Evaporatif Hava Soğutucu

Modeller farklı kapasitelerde olduğundan dolayı tamamıyla sizin taleplerinizi karşılayabilecek düzeyde dizayn edilmiştir. Tercihinizi yaparken kullanacağınız alanın hacmi, bu alanda kaç kişinin olacağı, ne kadar sıcak bir iklim düzeyinin olduğu gibi kriterleri hesaba katmak gerekiyor. Profesyonel olarak yapılacak olan bu hesaplamalar sonucunda sahip olacağınız beach kliması misafirlerinize eşsiz bir esinti sağlayabilir.

Evaporatif Klimaların Garantisi

Günümüzde elektronik ürünlerde en dikkat çeken ayrıntıların başında teknik servis, garanti, yedek parça temini, onarım gibi etkenler geliyor. Bahçe kliması alırken de bunu önemseyenler Springday tarafından sunulan 10 senelik kabin garantisine odaklanabiliyor. Uzun süreli ve kapsamlı bir garanti süreci sunmasının haricinde aynı zamanda yedek parça temininde de oldukça iddialı bir yapıya sahip. Dolayısıyla cafe kliması olarak ya da restoran kliması olarak ticari işletmelerin bir numaralı tercihine dönüşebiliyor.

Zira hızlı bir biçimde kurulum sağlanması, Türkiye’nin hemen her noktasında teknik servis altyapısının olması ve bakım ile onarım süreçlerinin hızlıca tamamlanması avantajlar arasında listelenebilir. Taşınabilir sulu klima modelleri arasında seçim yaparken düzenli olarak ödenecek elektrik faturası baz alınarak enerji verimliliğine odaklanmak gerektiğini de vurgulayalım. Örneğin Springday sulu klima enerji tüketimi açısından günlük 50 kuruş gibi inanılmaz bir performansa sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.